Online velkoobchodní prodej oblečení, 2017 nejprodávanější trička, džíny, bundy a hodinky na velkoobchodním nákupu www.inspiruj-prosperuj.cz
Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

My www.inspiruj-prosperuj.cz slibujeme, že budete chránit vaše soukromí. Při nakupování a používání www.inspiruj-prosperuj.cz dává www.inspiruj-prosperuj.cz svou přidruženou společnost, souhlasíte s tím, že budete zpracovávat osobní údaje pro různé účely, jak je popsáno níže.

Ochrana dat
Budeme shromažďovat všechny druhy informací, abychom vyhověli vaší objednávce a uchovali si uživatelské detaily na našich webových stránkách. Mé jméno, adresu a kontaktní informace můžeme předat třetí straně, aby vám produkt byl doručen (například naše kuriéřská společnost nebo dodavatel). Můžeme také sdílet vaše informace s našimi franšízanty. Autorizuje také používání těchto informací pro prodej produktu přímo nebo nepřímo prodejci. Nebudeme však dělat právní nebo právní závazky nebo soudní spory prodávat nebo prodávat bez vašeho svolení své jméno, adresu, e-mailovou adresu, kreditní kartu a osobní údaje třetí straně, pokud se tak nestane, zákon poskytuje klientovi informace.

Souhlasíte s tím, že nám poskytnete osobní údaje, které poskytnete, abychom splnili údaje, za které jsme zodpovědní za poskytnutí služeb, které hledáte. To bude zahrnovat stav dodávek zboží, objednávky telefonu / e-mailu a přenos informací, jako jsou nové služby nebo marketingové plány. V případě doručení projektu použijeme tuto informaci, abychom vás kontaktovali. Můžeme také zaslat vaše data k tomu, abychom spravovali web, shromažďovali platby, používali následujícu část této stránky, na webových stránkách se nenacházejí podvody ani zneužívání, a pokud máte nějaké dotazy, poskytněte své webové stránky nebo související informace o produktech. Zabezpečení můžete platit tím, že prostřednictvím této webové stránky provozujete platební bránu společnosti.

Data uchováváme pouze pro naši firmu, nebo pokud požadujeme požadovaný čas.

Můžeme sdílet neosobní statistiky spíše než jednotlivé statistiky, nebo společně s našimi marketingovými partnery, inzerenty nebo jinými výzkumnými účely a reklamou třetích stran. Jinými slovy, nebudeme vám poskytovat informace o konkrétních produktech, ale můžeme jim říct, kolik zákazníků nakupuje produkty a služby. Pokud si zakoupíte náš obchod nebo zasíláte e-mailem naše produkty a naše webové stránky nebo aktualizace funkcí k odběru jednoho z našich informačních bulletinů, občas se objevují nové příchozí. Pokud se účastníte našeho výběrového řízení nebo více, můžeme vás také kontaktovat.

Dovednosti vám mohou pomoci chránit vaše soukromí online

Nenechte své heslo nikomu online. Nenechávejte své fakturační údaje, stejně jako propagujte nákup. Zadejte heslo nejméně šest znaků. Vytvořte heslo pro kombinaci čísel a písmen. Pokud se zamilujete do online podvodů a dáte heslo, měli byste heslo okamžitě změnit. K tomuto účelu můžete přistupovat k "Mému účtu" a ke změně informací o uživateli. Po dokončení www.inspiruj-prosperuj.cz nenechávejte scénu otevřenou. Jediný způsob, jak se dostat z místa, je zavřít okno.

zpět