Online velkoobchodní prodej oblečení, 2017 nejprodávanější trička, džíny, bundy a hodinky na velkoobchodním nákupu www.inspiruj-prosperuj.cz
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Je důležité poznamenat, že některé země mimo EU jsou dobře přijaty za hodnotu některých dovozních sazeb na komoditách. Obraťte se na vaše místní úřady, abyste zjistili hodnotu této daně a nebudete moci platit za balíček, dokud nebude zaplacena cena.

My www.inspiruj-prosperuj.cz Vaše zboží dorazí bezpečně, pokud je to možné, naše mezinárodní zásilky zaslané DHL nebo Royal Mail a jejími partnery jsou velmi důležité.

Pro běžnou poštu můžete očekávat, že vaše obchodní objednávka po dobu 7-14 dní vám umožní kontaktovat nás během prvních 15 dní, mějte na paměti, že sledování se nevztahuje na každou službu. Pokud balíček, který určí kvalitu doručení, platí až 30 kg na balení. Vezměte prosím na vědomí, že za všechny produkty bude účtován příplatek ve výši 30 kg (pokud je váha).

Možná budete muset podepsat balení ve výrobním závodě. Pokud nejste doma, když balíček dorazí, vám bude ponechána karta, abyste si s kuriérem zajistili alternativní datum doručení.

Vrátit se
Pokud nejste spokojeni s jakýmkoli důvodem vašeho nákupu, bude vrácen do 21 dnů (nepoužito), poskytneme Vám plnou náhradu nebo náhradu. Upozorňujeme, že při návratu do Spojených států musí být všechny plavky chráněny. Bohužel celé spodní prádlo a náušnice nejsou recyklovatelné pro zdraví a hygienu. Získání štítků nenabízí volné výnosy

Jakmile obdržíme vaše vrácení, povolte do pěti pracovních dnů vrácení a výměnu až pět pracovních dnů. Vyplňte deklaraci, která vás přivede zpět k našemu projektu a akci. Pokud požadujete vrácení peněz, bude platba vrácena k původní částce platby.

Pokud potřebujete vyměnit vstupní velikost, kterou potřebujete, nebo jinak, pokud zvolíte jiný produkt, uveďte požadovaný kód produktu a jeho velikost. Vezměte prosím na vědomí, že položky pod stejnou hodnotou lze vyměňovat pouze za položky. Pokud přepnete na levnější produkt, automaticky jej vrátíme. Pokud chcete získat kupní hodnotu vyšší, měli byste požádat o vrácení peněz a vrátit produkt na naše stránky v nové objednávce, která má nahradit projektové práce.

Pokud ztratíte dodací list, jednoduše přiložte průvodní dopis k Vašemu jménu a požadavek s celou adresou.

Kromě toho se štítek nevrací, kde je bezplatná recyklační služba. Chcete-li se vrátit do vašeho balíčku, použijeme poštovní službu k poskytnutí požadované standardní služby, avšak v případě, že je to možné, ujistěte se, že jste si vybrali dodatečnou náhradu. Zajistí vám dostatek pokrytí, aby váš balíček byl ztracen při přepravě. rádi vám vrátíte poštovní poplatek, pokud se vrátíte k vadě výrobku nebo chybně přenesete. Získejte štítek, který po chybě nemůže přijmout žádný návratový balíček, proto prosím, ponechte své potvrzení jako poštovní certifikát

zpět